| VASRAZVAN100 a întrebat:

Am o mare problema cu laptopul. Aseara am pus in descarcare un joc si am pus laptopul pe block. Dar pana sa vad daca merge jocul am adormit. Dimineata cand m-am trezit am gasit laptopul inchis si nu se mai deschide. Imi apare cum sa intru in bios dar nu imi apre windows cand se deschide apare doar biosul apoi o liniuta in coltul stang al laptopului iar apoi se inchide si se deschide de nenumarate ori. Am incercat cu el fara bateri, cu baterie, deconectat si conectat la o sursa de curent, dar nimic. Va rog ajutati-ma.
Dau funda

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Laptopul pe block?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica ai pus laptopul pe block.Acum am aud prima data termenul asta la un laptop. Liniuta din coltul stang inseamna ca este un bad sector si nu incarca windows-ul.

| VASRAZVAN100 explică:

Adica am pus laptopul pe blocare utilizator ca sa nu se inchida.