| EvilThoughts a întrebat:

Bună, TPU! Am o mare problemă de ceva vreme cu laptop-ul. Nu mai am sunet. Nu se mai aude nimic. Am dezinstalat Realtek, driverul pe care îl aveam, și am încercat să-l instalez din nou, dar nu merge instalat. Am încercat și altele, dar la fel. Ce pot face?!
Mulțumesc.

10 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Daca bagi castile ai sonor? daca da atunci s-au stricat difuzoarele

| EvilThoughts explică (pentru shannygelu):

Nu se aude nici cu căștile...

| shannygelu a răspuns (pentru EvilThoughts):

Trebuie sa instalezi driverul audio atunci

| EvilThoughts explică (pentru shannygelu):

CUM!?
Nu mă pricep... explică-mi te rog.

| shannygelu a răspuns (pentru EvilThoughts):

Cheama pe careva care stie sa ti puna un driver daca ai driverul atunci dai next frate daca nu te pricepi pune pe careva care stie ce face ca nu iti ia bani sa puna un driver

| diablo86 a răspuns:

Si eu am patit la fel la PC instaleaza driverul cu 3DPchip este un program cu care vei putea instala driverul sigur. Funda?

| EvilThoughts explică (pentru diablo86):

Am descărcat programul, însă, din moment ce nu mă pricep, nu înțeleg ce trebuie să fac mai departe... vreo explicație, ceva!?