| DeathBat6661 a întrebat:

Am o mare problema. Ma chinui de o ora sa intru pe email si yahoo messenger si nu ma lasa. Dupa ce pun parola si dau sign in nu ma lasastraight face
Ajutooor straight face Am nevoie de niste raspunsuri URGENT

2 răspunsuri:
| alina453 a răspuns:

Buna seara. Si eu am avut acceasi problema si in sfarsit am reusit o rezolv. Trebuie sa intri pe adresa de email si sa iti schimbi parola, cu una mai dificila. Din motive de securitate, cei de la yahoo ti-au blocat temporar contul. Succes!

| DeathBat6661 explică (pentru alina453):

Am incercat tot felul de parole dificile si 0 laughing Daca nu rezolv problema, imi redechid contul sau nu?