| Deyutza4all a întrebat:

am o mare problema: nu imi merge masina de spalat imi intra apa la ea prin furtun si nu mai invarte dar cand dau golire se invarte nu stiu ce sa ma fac. oare s-a stricat nu prea stiu sa ma exprim prea bine dar va rog sa ma ajutati dau funda mersi mult va pupp

2 răspunsuri:
| traceurpkvictor a răspuns:

Da si a lui mama are la fel e stricata o capsula unde e un rulment nu stiu ce trebuie dusa la reparat dar nu o sa tina prea mult asa ca mai bine ia-ti alta

| sollyta a răspuns:

Masina de spalat traieste mai mult cu CALGON big grin