| Deyutza4all a întrebat:

am o mare problema: nu imi merge masina de spalat imi intra apa la ea prin furtun si nu mai invarte dar cand dau golire se invarte nu stiu ce sa ma fac. oare s-a stricat nu prea stiu sa ma exprim prea bine dar va rog sa ma ajutati dau funda mersi mult va pupp

Răspuns Câştigător
| TeodorVlad a răspuns:

1. Daca umple fara sa se opreasca atunci posibil sa se fi stricat presostatul
2. Daca se opreste din umplut dar nu intra in urmatorul pas e posibil sa se fi ars rezistenta (dupa ce ajunge apa la o anumita temperatura abia atunci incepe sa se invirta tamburul)
3 apeleaza pe email sau telefonic la un ajutor din partea www.piesemasinaspalat.ro Comunica-le acestora marca masinii de spalat si modelul

2 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

Aprindei o lumanare si arunc-o la gunoi masinile de spalat sunt facut se reziste minim 5 ani sunt sigur ca de atat timp ai masina nu asa>?

| Deyutza4all explică:

Ms mult :*...dar s-a rezolvat va puuuup