| Adellee a întrebat:

buna TPU.am o nelamurire.pana acum cand dadeam sa mi se deschida un site, mi se deschidea cu opera, iar acum mi se deschide cu internet explorer.ma enerveaza internet explorer merge foarte najpa se deschide greu in copmaratie cu opera.stie cineva ce sa fac? dau funda.multumesc!

Răspuns Câştigător
| Yumitsu a răspuns:

Probabil l-ai facut pe explorerbrowser implicit. Trebuie sa desemnezi opera ca browser implicit, doar ca nu stiu cum anume. Eu nu am gasit asa optiune, poate stie altcineva.