| BlackRaven45 a întrebat:

Am o pagină de facebook. Cum interzic un utilizator? Dacă îl interzic nu va mai putea vedea pagina, nu?

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Da nu va mai avea acces la pagina respectiva.Dai "Blocare" utilizatorului respectiv din setari/blocare/blocare utilizatori.

| BlackRaven45 explică (pentru stlucian):

Păi i-am dat Block pe contul meu personal. Dar el îmi ştie pagina şi face pe deşteptul la comentarii. Cum să fac să nu-mi mai poată vedea pagina?

| StefanChriss a răspuns:

Asta inseamna sa ii dai block. Daca ii dai block, nu o sa iti mai poata vedea profilul, sau vorbi cu tine, dispari definitiv pentru el. Te duci pe prolul lui, dai pe "..." din dreapta butonului "Messege", si alegi optiunea "Block".

| Cruck a răspuns:

Ii dai block

| MariaCorinaaaa a răspuns:

Il poti sterge de la prieteni sau il poti bloca din setariile contului si atunci nu o sa-ti mai vada pagina :* sper ca te-am ajutat

| Crissy16 a răspuns:

Pai il blochezi. Si da, nu-ti va mai putea vedea pagina si s-ar putea ca nici pe tine sa nu te mai vada. Incearca.winking

| iToniatns a răspuns:

Ii dai pur si simplu block de la setari