| pocpacpoc a întrebat:

Buna TPU: am o problem la yahoo messenger am versiunea 11 si cand vreau sa ma loghez imi apare yahoo messenger troublescreenshot sau ceva de genu va rog ajutati-ma DAu funda happy

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut! intra in setarile de la messenger si schimba la net pe t1/lan..si o sa iti mearga..asa am patit si eu..cred ca are vreo hiba messengerul asta de tot face figuri.

| pocpacpoc explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Pai am facut asta si tot eroarea aceea imi dastraight face

| pocpacpoc explică (pentru pocpacpoc):

Hoa ti-am dat fundawinking fiindca mi-ai fost de folos!

4 răspunsuri:
| Wolfenstein a răspuns:

Dai pe troublescreenshot sau cum e acolo apoi ar sa se incarce ceva, dupa aceasta operatie poti scrie linistit id si parola, deoarece iti va merge.
bafta!

| pocpacpoc explică:

Ok mersi