| XVCDG a întrebat:

am o problema am achiziyionat de cateva zile un laptop Lenovo g500 care are placa video AMD radeon 8750m si am instalat windows 8.1 pe el.In momentul in care instalez driverul imi apare ecran negru si nu mi se vede decat mouse-ul care tot apare si dispare.Ce pot sa fac sa instalez plac video? O mie de FUNDE...

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai instalat windows 8 dupa treci la 8.1 sau poti instala alt windows si sa vezi daca merge happy