| pedro99 a întrebat:

Am reistalat windows 7 pe Laptopul meu Asus X54H.Prima data am instalat windowsul x64 bits si nu mergea sa instalez driverul de la placa video, il instalam si cand dadeam restart se vedea totul negru decat daca bateai cu o lantern in monitor se vedea putin ce e pe ecran. Apoi am instalat windows 7 x32 bits si la fel face. Ce ar trebui sa ii fac? Funda big grin

3 răspunsuri:
| ursey a răspuns:

Instalezi orice windows 7 i nu mai intalezi placa video mergi la update si alegi cutom update acolo o sa gasesti update la placa video la optionals lasi windowsu sa faca update la placa video si o sa mearga

| pedro99 explică (pentru ursey):

Am incercat, zice ca deja cel mai bun driver e instalt dar eu am cel mai de rahat driver VGA. Inainte aveam HD