| Protegent a întrebat:

am o problema. Am instalat recent Office 2010(32-bit) (am Windows 10 Pro)pe laptopul meu si am observat ca daca pun icon-urile programelor pe ecran apar doua sageti albastre pe ele. Iar in meniul Start nu apar acele sageti, imi puteti spune de ce apar si cum as putea sa le scot?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Cele doua sageti iti indica faptul ca ai link DUBLU (link la link).
Daca vrei sa-i pui alta iconita, atunci ori schimbi dand click-dreapta pe iconita - Proprietati, ori
Faci alt shortcut (link) nou direct pe program (Word.exe), dand tot click-dreapta in locul unde vrei sa plasezi iconita: - New - Shortcut si cauti fisierul "word.exe", aflat in folderul C:\Program Files\Microsoft Office