| pisipisicutzapispis a întrebat:

azi am incercat sa intru pe id-ul meu, dar nu am putut, pentru ce cineva mi-a schimbat parola.si am incercat sa schimb parola, prin intrebarile alea, dar problema e ca am uitat raspunsurile la intrebari :-s va rog sa-mi spuneti cum pot sa fac sa schimb parola, fara intrebari?
dau funda!

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu prea cred ca poti, intrebarile alea nu ti le pune Yahoo degeaba. Meh... daca atunci cand ai facut id-ul ai pus si mail alternativ, poate merge thinking

| gigiro a răspuns:

Vezi ce inseamna sa te pisicesti prea mult? Fa-ti un cont nou.

| xxxxxxxxxxxx a răspuns:

Nu se poate, am incercat si eu. Parolele de la mail sunt foarte bine protejate si singura metoda prin care cineva poate sa-ti afle parola e sa i-o zici chiar tu, cum baniesc ca ai si facut. Eu zic sa te impaci cu respectivul si sa il rogi sa iti dea contul inapoi. Daca n-ai dat parola la nimeni inseamna nu e schimbata. pup:*

| Crisyy a răspuns:

laughing nu exista ''mi-a schimbat cineva parola'' ori ai ziso cuiva ori ai bagat parola gresita de cateva ori si ti s-a blocat idul pentru 24 de oretongue