| DanielLazărPopa2019 a întrebat:

Bună, TPU. Am o problemă. Am o tabletă Vonino Epic E8, dar de o vreme nu mai pornește. Am încercat să o pun la încărcat, dar tot nu pornește. Ce ar trebui să fac?

Răspuns Câştigător
| Algo098 a răspuns:

Poate nu mai e bun cablul de incarcare sau incarcatorul. Trebuie incercata incarcarea cu un alt cablu, cu un alt incarcator,... Poate fi stricata si mufa de incarcare din tableta si atunci trebuie schimbata mufa, deci trebuie dusa la reparat.

3 răspunsuri:
| CreativeQadas a răspuns:

Nu stiu, dar vreau funda.
pup