| XxPaulicaxX a întrebat:

Buna TPU am o problema... am un cont de email la care nu am mai intrat pe el de foarte mult timp... si acuma imi cere sa verific contul prin mesaj pe telefon. care-i problema. eu cand am facut mail-ul am pus un numar de telefon la vrajeala eram grabit. si nu stiam ca o sa il folosesc dar uite ca s-a intamplat. cum as putea sa imi recuperez contul-l de email dau funda! va rog sad am nevoie de contul acela de email. si nici prin adresa alternativa nu stiu si nu se poate... exista metodalitate de a recupera acest cont?

1 răspuns:
| nda a răspuns:

Ramane pierdut, cred.
asa am patit eu cu intrebarile de siguranta, le-am pus la vrajeala si cand mi le-a cerut am ramas fara mail.