| mirelaionescu a întrebat:

Buna ziua,
De o saptamana incerc sa-mi recuperez contul de yahoo si nu reusesc. Am doar numarul de telefon. Adresa de email alternativa, am adaugat-o abia acum. Imi cere numarul de telefon pentru transmitere cod de 6 cifre dar nu primesc niciun mesaj de parca nu as avea nici telefon.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai alt numar de telefon decat cel cu care te-ai inregistrat prima oara, degeaba.

| Simpatic a răspuns:

Este posibil sa nu se mai poata
poti incerca sa iei legatura cu cei de la yahoo https://help.yahoo.com/......kb/account

in cadrul acestei pagini ai chiar in dreapta jos o casuta cu chat, prin care le poti comunica ceea ce doresti sa rezolvi!
vezi daca te pot ajuta!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa va trebuie da ca va schimbati des numerele de telefon, o sa pierzi definitiv acel cont o sa il blocheze.

| adryang78 a răspuns:

Probabil numărul de telefon indicat pentru recuperare atunci a fost altul.