| PuUfiy a întrebat:

Buna TPU am o problema cand vreau sa dau web la cineva pe mess nu imi merge webu-ul apare fundalul albastru .....si am instalat driver-ul de la camera si tot nu merge va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Te ajut eu, id mess sprintaroiuflorin si te ajut si cu powerpoint daca nu ai rezolvat tongue

| PuUfiy explică (pentru florin1979):

Da-mi acc pe mess

2 răspunsuri:
| Nicolae_Molocea_1988 a răspuns:

1 incearca sa reinstalezi windosul iar daca problema persista iar
ai webu in mana si cd-ul d la el dai o fuga la un prieten sa verifici si la el webu tau face tot asa ca la tine