| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat un program pentru camera web dar nu il gasesc. Imi merge pe mess dar daca vreau sa fac poza cu web-ul nu gasesc folderul sau driver-ul...ce pot face?

4 răspunsuri:
| Oanarry a răspuns:

Nu mai stii cum se numeste? daca iti aduci aminte, atunci cauta frumusel in stanga jos, acolo la start ai o casuta unde scrie search programs and files si scrie acolo. Sper sa iti iasahappy

| anonim_4396 explică (pentru Oanarry):

Am incercat si nu a mers. Oricum am gasit un program online pentru web

| Oanarry a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles....imi pare rau...nu stiu mie imi merge)

| Catalinene22 a răspuns:

Iti recomand eu un program pentru filmare CamStudio sau bandicam.Bandicamul se cumpara dar merge si asa. Funda?