| anonim_4396 a întrebat:

am o problema care ma omoara! cine ma ajuta sa o rezolv FUNDA! deci : pe mess nu imi mai apare cand scriu, am urmat pasii de pe net aia cu start, run, sa scriu acolo doua programe, dar nu merge! cine ma poate ajuta? plzzzzzz

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Scaneaza-ti compul aici; http://www.kaspersky.ro/virusscanner si ai terminat cu problemele. Succes!

| Floreenofficial a răspuns:

Reinstaleaza messul! eu asa fac mereu cand are o problema si mereu functioneaza bine dupa aceea! bafta! :*

| Patriii a răspuns:

Ai dar restart?
asa mi s-a intamplat si mie de multe ori dar cu un restart am rezolvatwinking

| Radu_2446 a răspuns:

Reinstaleazal am avut si eu o problema ca asta am reinstalat mesu si a mers