| Robertofachiru a întrebat:

Am o problema cu browserul Google Chrome. Dupa instalare imi spune ca va porni automat, dar acesta nu porneste. Am intrat in meniul windows si desi l-am accesat nu se deschide browserul desi imi apare ca fiind instalat. L-am reinstalat si nici asa n-a functionat. Am incercat si facandu-l exceptie la Windows Firewall si nici asa n-a mers. Ofer funda!

1 răspuns:
| anonimnr1 a răspuns:

Incearca opera este la fel ca si google chrome, si eu am aceeasi problema cu el