| wolfie182 a întrebat:

Am o problema cu Google Chorme. Eu l`am avut mai demult instalat si nu-l mai puteam deschide asa ca l`am dezinstalat si apoi reinstalat si mi-a spus ca " Directorul de instalare Google Chrome pare a fi utilizat. Reporniti computerul si incercati din nou.". Apoi am dat restart la pc si mi-a aparut din nou aceeasi eroare straight face. Ce pot sa fac?!
Ofer funda pentru cel mai bun raspuns happy. (scuzati categoria big grin )

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Du-te in program files si sterge tot ce vezi legat de google chrome.
Apoi instaleaza versiunea beta :
https://www.google.com/landing/chrome/beta/