| claudiua a întrebat:

Am o problema cu laptopul. Ieri mi-am cumparat un suport de coolere pentru. laptop, si de cand l-am pus laptopul imi merge in reluare, ce sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti se ambaleaza termic calculatorul, in caz ca nu ai virusi.

In multe cazuri suportul de racire nu este compatibil cu toate laptopuri-le, unele au racirea in lateral, altele in dreapta fata, altele in dreapta spate.

Pot sa-ti spun mai sigur informatii fara sa gresesc daca-mi dai un link cu ce fel de racitor ai cumparat si sa-mi spui ce fel de laptop ai, foloseste mesajul privat, in sutele d eintrebari mi-e greu sa le rascolesc.