| Alexutzu28 a întrebat:

Salut am un laptop si de cateva saptamani am o problema, cand pornesc laptopul daca intru pe un sait sa ma uit la un film, dupa 10 minute imaginea merge in reluare, dar si pe youtube merge tot la fel.Si nu este de la internet pentru ca se incarca tot videoclipul si tot merge in reluare, deci ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Ai facut si tu un update la driver-ul placii video? ce browser folosesti, chrome?

| LenoreVoldaren a răspuns:

Imi poti da niste detalii importante? Ce windows are, ce procesor are, ce memorie are (in GB), cati GB RAM are, eventual ce firma e? La inceput, cand l-ai primit, mergea bine?

| Rodrick029 a răspuns:

Salut! Intra pe http://get.adobe.com/flashplayer/ si descarca cea mai noua versiune, adica ii dai install now acolo in dreapta jos.Sa-mi spui daca a mers! :)

| tteo92 a răspuns (pentru Rodrick029):

Daca foloseste google chrome, nu are nevoie de niciun abode flash player, ca il are inclus chrome-ul.

| Rodrick029 a răspuns (pentru tteo92):

Hmmm...dar nu a precizat nimic in legatura cum ca foloseste GoogleChrome

| tteo92 a răspuns (pentru Rodrick029):

Pai tu i-ai zis sa bage flash player laughing)) in fine