| radimna77 a întrebat:

Buna TPU
Am o problema cu PC:
am descarcat un program si am dat click dreapta si am dat open wich si am selectat acolo
si acum toate programele( YM SKIPE AVG ETC) cand dau sa le deschid mi se deschide programul cu care am dat open wich ce sa fac sa il fac la loc cum a fost?
va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

A inteles foarte bine intrebarea.
Ai busit asocierea fisierelor (fiecare tip de fisier se dechide cu un program - tu ai dat pe un executabil probabil si nu ai debifat Always use the selected program to open this type of file).
Descarca si ruleaza asta http://www.sevenforums.com/......lt_exe.reg

8 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Control Panel>Programe implicite >modificare setări

| radimna77 explică (pentru Tagaso):

Spune-mi in engleza unde sa intru te rog

| Tagaso a răspuns:

Ce windows ai?

| radimna77 explică (pentru Tagaso):

Am windows 7

| radimna77 explică (pentru Tagaso):

Ai team viever?

| radimna77 explică (pentru Tagaso):

Ai teamviewer?
cu nu merge
vreau sa vezi tu ce are ca poate n-ai inteles intrebarea

| Tagaso a răspuns (pentru radimna77):

Da

| Kattan a răspuns (pentru radimna77):

A inteles foarte bine intrebarea.
Ai busit asocierea fisierelor (fiecare tip de fisier se dechide cu un program - tu ai dat pe un executabil probabil si nu ai debifat Always use the selected program to open this type of file).
Descarca si ruleaza asta http://www.sevenforums.com/......lt_exe.reg