| Zaharia_Tiberiu_1995 a întrebat:

Am o problemă cu Pc-ul. Am avut parte de o eroare gravă şi am dat reset din advanced options dun boot menu, iar după ce s-a terminat când am deschis mouse-ul nu mai apărea pe desktop (cursorul), iar tastatura nu funcționează. În schimb dacăsta intru în Bios merge.
Ce pot să fac să rezolv problema şi ce îmi recomandați? Cel mai bun răspuns primește FUNDĂ! Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca si cu alt mouse, tastatura, sa vezi daca functioneaza. Posibil sa fie de la porturile respective, sau de la drivere.

| sevillia33 a răspuns:

Incearca sa le reconectezi. Sau daca nu. Eu te sfatuiesc sa dai un search pentru drivere, respectiv mouse si tastatura.