| andrei43429 a întrebat:

Buna TPU
am o problema cu tastatura, ieri imi mergea perfect si azi cand apas tastele q w e r u i o p nu merg
p.s; sub unele cuvinte apar _ de ex: dau click dreapta si zice refresh dar sub r e _
Multumesc,

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Incearca alta tastatura, prin 2009-2010, nu mai retin, o tastatura de 35 lei era sa ma lase fara un sistem de 3500 lei. Facea scurt, si se tot restarta si bloca PC-ul, plus ca scria singura uneori, l-am dus la doua service-uri (doar unitatea), unde tot ce mi-au zis e ca ii lipseste ceva aerisire mai buna carcasei, era cam cald procesorul, dar nu avea motive sa se reporneasca totusi. Intr-un tarziu am descoperit ca de la tastatura veneau problemele mari.