| kenWeLlOo a întrebat:

Salut
De ceva vreme nu prea imi mai merge bine tastatura sau calculatorul nu imi dau seama uitati ce mi se intampla: Deci intru pe calculator si cand apes anumite taste mi se iau anumite comenzi care inainte nu mi se intamplau De exemplu Cand apas pe CTRL chiar daca nu sunt intrat in nimic pur si simplu imi intra pe Google Fireflox si mie se opreste sonorul adica mi se da Mute all de fiecare daca cand apes butonul si nu mai are atributiile pe care le avea inainte doar atat imi face intra pe Fireflox si opreste sonorul ce ar trebui sa fac este problema de la setarile din calculator sau trebuie sa imi schimb tastatura?
Astept raspuns...

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca alta tastatura! Nu e din windows. Tasta Ctrl este cel mai des utilizată pentru comenzi care sunt lansate în execuție la apăsarea ei simultan cu altă tastă.

Bafta!