| alexander497 a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Are android 2.3.3 si de doua zile nu mai merge este sa deschid magazin playcrying. imi spune ca este o eroare de server, dar netu e bun pentru ca pe net pot sa intru.Ce s-a intamplat? dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| neergaby a răspuns:

Incearca o resetare din fabrica, daca nu merge sici dupa resetare dul la un service specializat sau la garantie daca mai ai.

| alexander497 explică (pentru neergaby):

Dar e o problema de la magazin play ca toate celelalte aplicatii merg perfect. Spre exemplu e acum scriu de pe telefon aiciwinking

| neergaby a răspuns:

Da, e o problema din aplicatie prin resetare din fabrica iti reinstaleaza toate aplicatiile + magazin play...