| Anna9 a întrebat:

am o problema cu telefonul. cand intru in meniu apar puncte verzi pe ecran si apoi ecranul ramane ca si cum telefonul ar fi inchis si nu mai raspunde daca apas vreo tasta. ce credeti ca s-a intamplat?

dau funda!

2 răspunsuri:
| IceCreamDoll a răspuns:

Ori ai luat un virus in telefon, ori cum a spus si lovemusic90 ai probleme cu display-ul. Du-l la un service, cei de acolo vor sti sa il repare.

| lovemusic90 a răspuns:

Cred ca ai probleme cu display-ul. Ar fi bine sa iti schimbi placa video, si probabil se va rezolva.