| Extraterestru2 a întrebat:

Am scapat un telefon ( S4 ) cand l-am luat in mana pe tot ecranul erau liniute verzi. L-am inchis si cand sa se porneasca observ ca sunetul se auzea, dar pe ecran nimic nu se mai vedea. Am.o intre bare : Credeti ca pozele de pe telefon vor ramane dupa ce voi repara?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pozele sunt in memoria telefonului sau in cardul de memorie, n-au legatura cu stricarea ecranului. N-au de ce sa nu ramana intacte decat daca din vreun motiv ti l-ar resofta si pozele au fost in memoria telefonului nu intr-un card microsd.