| Summer5505 a întrebat:

happy Am o problema cu telefonul. Este o replica de Note 3, unchiul meu mi l-a adus din Canada. Cred ca i-am distrus softul. mai intai mi s-a spart ecranul, am crezut ca nu mai merge touchul si l-am lasat in pace, iar azi l-am gasit si am vrut sa vad daca totusi se aprinde. Mi s-a aprins, de vreo 2-3 ori am intrat in ecranul de start si in meniu, ceea ce nu putusem pana atunci si am vrut sa dau sa se reseteze la setarile din fabrica. mi s-a oprit, mi s-a pornit el dar trebuie sa mentionez ca atunci cand mi s-a aprins mergea cu incetinitorul, iar acum, dupa ce am dat resetarea, merge si mai rau in reluare si nu imi mai ajunge la ecranul de pornire. mi se blocheaza exact inainte.Am intrat si in Boot System sau cum se numeste, sa-i dau reboot si nu imi merge, se opreste si porneste iar si tot la fel, se blocheaza. ce ar trebui sa fac? la service ezit sa ma duc pentru ca e replica si nu cred ca-mi pot face ceva... dau funda, orice!

1 răspuns:
| owneriest a răspuns:

Incearca reset din Factory Mode (si nu uita sa scoti cardul microSD)