| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Am o problemă cu un laptop Allview Allbook L! Am decis să îi fac o curățenie ca la carte resetându-l din fabrică. Problema este că după ce a făcut curățarea partiției acestuia, Windows 10 mi-a spus că nu a putut să reseteze din fabrică, iar când mi-a pornit din nou laptop-ul, logo-ul Allview s-a afișat numai că ecranul celălalt nu se mai vede. Mai nou, îmi arată tot felul de,, purici pe ecran" lucru care mă sperie un pic! Am apăsat orice tasta necesara W+Ctrl+Shift+B și nu s-au reîmprospătat nimic. Ce pot face? Resetarea asta a fost făcută din meniul setări al Windows 10.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca este in garantie, atunci du-l inapoi la vanzator!
Daca nu mai este in garantie, atunci du-l la un service pentru depanare.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Bună seara! Într-adevăr, asta este cea mai bună soluție! Vad dacă mai vin și alte sfaturi, nu vreau să dau fundă imediat. Oricum, sfatul dvs. este unul bun!?

1 răspuns: