| anonim_4396 a întrebat:

Este o problema cu telefonul lui maica-mea ( un Allview E2 Living). Atunci cand este pornit ramane pe ecran logo-ul Allview si nu apare nimic altceva. Daca nu ma insel problema este de la Android. Am accesat meniul recovery prin apasarea tastelor, dar nu reusesc sa-l fac sa revina la setarile lui din fabrica. Selectez "Yes" ca sunt de acord sa fac asta, dar nu se intampla nimic. Chestia este ca atunci cand am incercat sa fac asta bateria era descarcata pt ca se tot intrerupea. L-am conectat la priza, arata ca incarca, dar nu arata procentajul bateriei. Orecum trage curent pt ca incarcatorul este cald. Pentru a efectua aceasta operatiune bateria trebuie sa fie full? Sau de ce nu pot da recovery? unde gresesc? Se poate merge in service? Cat costa?

1 răspuns:
| Vofuse a răspuns:

In recovery tastele sunt altele. Pentru yes era butonul de blocaj din ce stiu. Trebuie sa astepti ceva timp. Aprox 5 min. Bafta!