| M0d3rN a întrebat:

Am o problema cu un laptop Gateway P-7908U FX: laptopul nu se inchide, se blocheaza, de ex daca ruleaza un film sonoru face ca un casetofon stricat care bazaie... iar monitoru. pare sa fie inchis de tot. e destul de random, uneori face asta dupa cateva ore de utilizare, alteori dupa cateva minute. dar in general cand este mai solicitat o face in cateva minute! Ce este de facut? Multumesc mult :*:*

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Vezi incarcarea pe procesor in momentul cand il apuca dracii, in plus pune mana si crata-l si schimba pasta termica!