| UpsideDown a întrebat:

Deci, am o problema grava si ma enerveaza la culme! de aprox 1 luna, numai pot sa downloadez nimic dupa net si paginile se incarca super greu. nu stiu ce sa mai fac, am reinstalat wind + scanare virusi dar nimic. ce pot face? help!

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Eu am zis sa bagi alt service pack daca ai 2 sa bagi 3...

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Ai schimbat windowsul? de exemplu daca ai sp2 sa bagi sp3 sau daca ai 1 gb ram sa bagi windows 7 si depinde si de internet ca poate modemul are niste probleme.

| UpsideDown explică (pentru DraGfirE):

L'am reinstalat dupa ce mergea netul prost. am bagat acelasi windows...sad

| UpsideDown explică (pentru DraGfirE):

Nu am windows:-

| DraGfirE a răspuns (pentru UpsideDown):

Eu am zis sa bagi alt service pack daca ai 2 sa bagi 3...