| 4l3xXx a întrebat:

BUNA TPU! am o problema, de 2 zile ma suna un numar insistent si chiar ma streseaza. as putea face ceva ca sa blochez apelarea de la acel numar, sa-l redirectionez la un numar de-al meu mai vechi. sau alt ceva. P.S. am un Samsung Galaxy Y. Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tine apasat pe numar si in casuta care apare ai redirectionare.Introdu numarul vechi.Sau alt numar.

| 4l3xXx explică (pentru darrio2007):

Nu imi apare sa dau pe redirectionare...

Răspuns utilizator avertizat
| Andutzu01 a răspuns:

Nu poti.ti-as sugera sa iti dai telefonul pe silentios.

| 4l3xXx explică:

Nu stiu cum sa-l adaug.

| AngelFailed a răspuns:

Si eu am aceeasi problema de cateva zile... si pe mine ma streseaza, dar mi-am dat telefonul pe silentios si n-am mai rasp si a renuntatwinking