| Izabella97777 a întrebat:

Am o problema...de la o vreme nu-mi mai merge internetul prin wireless.ce sa-i fac?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate daca spui si ce se intampla o sa te si ajute cineva ca asa nu avem de unde sa stim ce problema ai tu

| Izabella97777 explică (pentru suntserios):

Pai internetul de pe calculatorul principal ca sa zic asa(cel de la care conectez wireless-ul)imi merge dar la calculatorul celalalt la care folosesc wireless-ul imi apare k este semnal si un triunghi galben care imi arata ca nu merge sa-l folosesc...e mai greu de explicat si nu prea ma pricepstraight face

| suntserios a răspuns (pentru Izabella97777):

Primul lucru ar fi sa resetezi router ul (cel mai simplu scoate l din priza si pune l la loc) apoi incerca sa te reconectezi la retea.

| VladPetcu a răspuns:

Am si eu o problema de genu.
Uite : de pe ubuntu merge netu perfect,
Dar de pe windows 7 mi se deconecteaza imediat dupa conectare.
De ce?

| Keyko a răspuns:

Ar trebui sa l configurezi din nou. nici eu nu am prea avut semnal la internet din cauza vremii asteia.

| alexfepa2011 a răspuns:

Dai un restart si configureaza'l din nou