| MegaSfecla a întrebat:

Buna TPU! am o problema..De o zi nu imi mai merge facebook-ul. imi arata doar pagina de logare, si cand vreau sa ma loghez nu ma lasa.Ce pot sa fac ca sa imi mearga din nou?

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să te lași de acest drog cibernetic care vă crează dependență mai mare decât gammingul; glumeam desigur...Probabil ca nu te-ai delogat și din motive obsesive de securitate ți-au blocat accesul la con temporar crezăndu-te ceva bot sau soft care a făcut asta. Eventual poți încerca să îți recuperezi contul resetând parola, asta dacă tot nu poți rezista 24 de ore fără facebook și apoi totul va funcționa.Succes

| Gas a răspuns:

Incearca sa dai recuperare contului, pe pagina principala sub casutele de logare ai "Forgot your password? " da click baga adresa de e-mai cu care te logai si dai search, dupa ce iti gaseste contul da click pe This is my account.

| MegaSfecla explică (pentru Gas):

Nu asta e problema. pe telefon imi merge, dar cand vreau sa intru pe PC nu ma lasa.

| untu a răspuns (pentru MegaSfecla):

Pentru ca aveti facebookul pe mobil, nu se poate sa aveti doua conturi, acelasi parola! va sfatuiesc sa dezinstalati sau sa deconectati din contul facebook si incrcati sa conectati facebookul cu acelasi parola!

| MegaSfecla explică (pentru untu):

Am mai fost pana acum si de pe telefon logata, si pe PC si atunci imi mergea... acum nu stiu dc nu merge

| Gas a răspuns (pentru untu):

Nu-i adevarat, poti sa te conectezi pe cate dispozitive vrea sufletelul tau cu acelasi cont in acelasi timp

| tr3ig a răspuns:

Probleme sunt foarte multe: posibil sa nu iti mearga browseru ar fi una din probleme, alta ar fi ca daca ai dat add la prea multe persoane o data, din motive de securitate pentru acele persoane pe care facebook-ul considera ca nu le cunosti iti blochiaza contul si tu trebuie sa iti recunosti vina iar 30 de zile nu mai poti aduga prieteni. incearca si sa schimbi parola vezi daca merge. bafta