| Str_Petruț_1997 a întrebat:

Am o problema enervanta. Pe telefonul meu Lenovo Vibe C îmi apar tot felul de reclame ce apar in timp ce mă uit pe You tube, dar nu doar pe You tube, si pe alte aplicatii. Oare de ce? Am un virus în telefon?

Răspuns Câştigător
| XYZ02 a răspuns:

Wow ce fan boy, reclamele apar din cauza monetizarii aplicatiilor de catre developer, daca sunt gratis atunci fii sigur ca vor avea reclame.

1 răspuns:
| Kiwibibilă a răspuns:

Pentru că e Android şi cu asta am spus tot.
E ceva normal.

| XYZ02 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Wow ce fan boy, reclamele apar din cauza monetizarii aplicatiilor de catre developer, daca sunt gratis atunci fii sigur ca vor avea reclame.