| dNywOw a întrebat:

Am o problema : eu mereu imi incarc telefonul online prin nelimiteaza-te.ro, acum am credit necesar si imi arata ca nu am creditul necesar. Iar cand sun la 333 imi spune ca am 5, 51 euro credit si optiunea mea necesita 5 euro. Ajuta-ti-ma va rog

2 răspunsuri:
| CarinaClaudia a răspuns:

Incearca inca o data, asteapta cateva minute(in jur de 5-6) si apeleaza din nou "333"..ar trebui sa iti intre optiunea.Si eu am patit chestia asta aproape de fiecare data si dupa ce am incercat din nou am primit optiunea chiar daca mi-au spus ca nu am suficient credit. Succes! happy

| dNywOw explică (pentru CarinaClaudia):

Gata, am rezolvat. Multumesc frumos