| claudiu1925 a întrebat:

Am o problema in legatura cu adresa de gmail... De curand am dat resetare a datelor din fabrica si dupa ce am facut setarile si ajung la intrebarea daca am cont de gmail raspund da ( aveam wifi activat. Este al meu propriu si merge bine) si imi bag datele pe urma imi spune ca nu se poate gasi o conexiune a datelor sigura la server... Ce as putea face?

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Da probabi este o problema de la server. Ori probabil ai tasat prea repede parola si nu ai trecuto calumea

| Ungureanus a răspuns:

Tu ai o problema la setarile de securitate nu la gmail

| claudiu1925 explică (pentru Ungureanus):

Mi.ai putea spune ce trebuie sa fac sau macar sa-mi dai un link care sa ma ajute? Imi trebuie neaparat gmail.