| FadedMan a întrebat:

Am o problema, in urma cu 2 zile am achizitionat un procesor amd athlon II x2 250 si o placa de baza Asus. Ne mai facand o inlocuire de baza niciodata am incercat dar. fail. am pus toate la loc doar ca atunci cand pornesc pc imi apare "Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key. ati putea voi stii care este problema? am incercat si sa reinstalez windowsul dar. nu am reusit. Eu cred ca nu imi gaseste hdd`ul. Mentionez ca becul de hdd rosu este totdeauna pornit. dupa 8 ore de nereusita am cerut si ajutorul dvs
DAU FUNDA CELUI CARE MA AJUTA!

Răspuns Câştigător
| sdhashsah a răspuns:

Esti sigur ca ai pus totul bine la loc? Uita-te bine la toate conexiunile de la cpu de la herd de la front panel, in bios iti intra?

1 răspuns:
| FadedMan explică:

Da imi intra in bios. chiar am incercat sa instalez windows`u dar. fara reusita. probabil nu am pus totul bine la loc pentru ca nu ma prea pricep straight face ai putea sa imi dai tu un Video sau un site ceva?