| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna TPU! De câteva zile am contul de Instagram restricționat temporar pana pe 2021-03-11,e deja miezul nopții şi dacă am vrut să dau like la o postare îmi apare din nou că e restricționat pana în aceea dată vreo idee despre ce aş putea face în legătura asta?

1 răspuns:
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Asteapta pana dimineata sau dup amiaza si ti va trece. Ti l au dezactivat de la o anumita ora, pretind ca trebuie să aștepți pana la ora x să ți l deblocheze.