| Loremary a întrebat:

Buna tpu.Am o problema mi sa blocat facebook-ul.si nu mai imi amintesc parola.Intrebarea ii: pot sa primesc codul de activare a facebook-ului printr-un alt e-mail cum ar fi Gmail.live mail.si hotmail.si cum pot sa fac sa primesc codul prin aceste adrese.pe yahoo.messenger nu pot Intra pentru ca mi-a intrat alt cineva pe yahoo.si mi-a schimbat parola.mersi

2 răspunsuri:
| Awesoman a răspuns:

Iti poti recupera contul doar prin adresa de e-mail. Incearca sa iti recuperezi adresa de e-mail raspunzand la intrebarile care le-ai ales cand ti-ai facut adresa de e-mail.

| Rain_Simi_1972 a răspuns:

Poti sa-l uiti nu te mai lasa veci