| Lovelyrockgirl a întrebat:

Buna TPU!
Am o problema pe Instagram imi apar foarte multe urmariri din senin in curand voi ajunge la 10.000.
Aveti idee ce as putea face?

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Sa te bucuri de elehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca cineva ti-a șăruit contul pe alte aplicatii sau site-uri.

| newaccountbye a răspuns:

Cum ești trecută pe insta?

| ACTH a răspuns:

Ti-a fost spart contul. Schimba-ti parola, adauga 2 Factor Authentication - un search pe Google pentru tutorial. Apoi scoate-i tu manual pe toti cei pe care ii urmaresti nevoit.

| Yohei a răspuns:

Asa am patit si eu! Schimba-ti parola de la cont, posibil ca cineva sa ti fi spart contul. Si usor usor dai unfollow la toti arabii sau ce mai ai tu pe acolo. Doar ca, ai o limita de a da unfollow pe zi. Cred ca max 500. Bafta!

| Lovelyrockgirl explică (pentru Yohei):

Ai idee cum pot schimba parola?

| Lovelyrockgirl explică (pentru Yohei):

Eu sunt logata de pe Facebook la insta.

| Yohei a răspuns (pentru Lovelyrockgirl):

Incearca si adauga un cont de e-mail pe google, si iti recomand sa schimbi si parola Facebook-ului daca nu mai ai o alta metoda de logare.