| zinedinzidan a întrebat:

Buna TPU.Am o problema urgenta:azi mi s-a updatat windows-ul si am plecat de acasa.Cand m-am intors am incercat sa pornesc laptopul si a ajuns pana la Starting windows si s-a oprit brusc.Cand am incercat a doua oara mi-a aparut o chestie cu startup repair si i-am dat odata si s-a blocat.L-am oprit de la buton si am dat din nou, am mai incercat o data si pe la mijloc s-a oprit de tot.Acum l-am pornit pe selectia sa pornesc windows-ul normal si am intrat pe google chrome si mi-a dat ca nu recunoaste settings.Ce sa fac? Sa mai incerc cu startup repair?

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Dar ce inseamna "updatat", "settings", "startup repair"? Lume, voi chiar a-ti uitat de limba romana?

| Klaudiu214 a răspuns:

Pai clar de la updaturi sa f***** windowsu

Răspuns utilizator avertizat
| PCassist a răspuns:

Fa-i un system restore la o data anterioara update-ului.