| EmilTraian95 a întrebat:

Buna TPU am o problema urgenta la tableta mea vonino. Am vrut sa descarc un joc hackuit si mi-a fost virusata tableta problema este ca dupa resetare inclusiv cu stergerea a tot ce aveam pe tableta respectiv jocuri poze video-uri etc intru pe tableta iar aceasta instaleaza aplicatii automat de genul celor ce organizeaza aplicatiile sau chestii de genu. am descarcat antivirus insa din cauza virusului se blocheaza imi da eroare. Ce pot sa fac? https://www.youtube.com/watch?v=clTAjcJutAQ am facut intocmai ca in video si tot degeaba.

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Du-o la reparat. Ai putea sa o rootezi si sa instalezi al ROM, dar ristit sa o strici si mai rau si irecuperabil.

| danutzu96 a răspuns:

Recomand sa o duci la service pentru ca gasesti putine informatii despre cum sa o flashuiesti. Nu este asa simplu ca la Samsung si nu prea gasesti ROM-ul original.