| buburuza95 a întrebat:

Buna TPU am o problema: vreau sa descarc ceva de pe telefon in PC, conectez cablul de date dar nu mi apare nimic si nu pot nici sa transfer de pe PC pe tel si nici invers. Cine ma ajuta?sad dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Atunci fie folosești Kies (îl descarci de pe sait'ul Samsung) fie SnapPea (eu îl prefer pe acesta din urmă). Instalează pe PC oricare dintre astea două și te-ai scos!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nimeni, că ai uitat să spui despre ce telefon e vorba și ce sistem de operare ai pe PC.

| buburuza95 explică (pentru mihai69):

big grin Samsung Galaxy S III si sistem de operare, adica la Windows 7 Ultimate(la asta te referi?

| buburuza95 explică (pentru mihai69):

Am rezolvat-o! merci mult

| mihai69 a răspuns (pentru buburuza95):

Atunci fie folosești Kies (îl descarci de pe sait'ul Samsung) fie SnapPea (eu îl prefer pe acesta din urmă). Instalează pe PC oricare dintre astea două și te-ai scos!