| Rallu a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 610 iar atunci cand il conectez cu cablul USB la Pc, nu apare nimic, apare doar ca se incarca....imi spuneti va rog din ce cauza este si cum as putea sa transfer melodii, poze etc din telefon in pc si invers?

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vezi in PC la "My Computer" sau "Computer" in functie de windows xp sau 7 acolo trebuie sa-ti apara.

| Rallu explică (pentru stlucian):

Da, initial acolo m-am uitat, dar nu apare nimic...

| stlucian a răspuns:

Ei ai Windows Phone in trelefon! Am crezut ca ai android.
Vezi aici:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

Mai jos video :-bd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste programul zune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows opereaza pe pc-ul tau? Incearca sa bagi telefonul si sa dai o actualizare la calculator, cu telefonul bagat. Daca gaseste o actualizare WinUSB Device, selecteaz-o şi fă clic pe Instalare. uite un link, in are sunt spuse cateva solutii, citeste cu atentie si fa intocmai. Dar mai bine dai un update la windows decat sa-l reinstalezi. http://www.nokia.com/ro-ro/suport/faq/?action=singleTopic&topic=FA140430