| MaNNuu a întrebat:

Buna TPU am o problema vreau sa instalez windows-ul si nu pot, bag cd dau acolo sa intre unde trebuie sa sterg partitia se incarca ceva fisiere ale windows-ului si dupa aia imi da o eroare ca poate am ceva usb sau nu stiu ce in pc..nu stiti ce sa fac? am incercat cu 3 cd-uri diferite si nu merge deci nu e de la cd...am un rahat de windows xp si e modificat stiu sigur ca de la el nu merge dar ce trebuie sa fac sa mearga?

1 răspuns:
| Sheldon a răspuns:

Deconecteaza toate perifericele, adica tot ce ai pe usb connectat la pc
lasa doar o tastatura si un mouse
preferabil o tastatura pe ps2

Vezi daca merge asa