| Zuzulina99 a întrebat:

Am o tableta alldro speed i si nu am mai deschis-o de mult, dar atunci cand am facut-o mi s-a blocat la deschidere cu logo-ul android si nu ii mai pot face nimic, Ma ajuta cineva? Funda! URGENTTTTTTT!

Răspuns Câştigător
| mariusraduica a răspuns:

La fel am patit si eu, cu o tableta overmax newbase 2. Am dus-o la service si acoli nu au putut face nimic. De cele mai multe ori firmele astea proaste nu au meniu recovery pentru a le recupera.

1 răspuns:
| mariusraduica a răspuns:

Stiu problema ta fiindca am avut o tableta overmax newbase 2, care s-a blocat la boot -are. Am dus-o la service dar nu s-a putut repara. Firmele astea necunoscute nu au meniul recovery pentru a fi recuperate. Din pacate, tocmai de aceasta nu ii poti achimba softul.